| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Księga gości | Forum dyskusyjne | Chat | Newsletter | Powiadom znajomego | Poczta | Facebook |
Polski English Deutsch
Słupsk GminaSłupsk Gmina Słupsk Gmina On-line
 Gminny Portal Internetowy
- | - Słupsk Powiat | Słupsk | Katalog Firm Słupsk | Katalog Firm Słupsk Powiat | Przetargi | Szukam/dam prace | Ogłoszenia | Bezrobocie | Słupsk Gmina w liczbach - | -
- | - Wyszukiwarka | Klimat | Pogoda | Mapa Gminy Słupsk | Plany miejscowości | Historia Gminy Słupsk | Społeczność Lokalna | Sylwester - | -

Słupsk Gmina On-line Słupsk Gmina On-line / Przegląd Prasy / Powspinać się w hali

GMINA SŁUPSK. W Jezierzycach dobiega końca budowa nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej. Wykonawca zaplanował zakończenie prac w lipcu. – W hali powstaje właśnie ściana wspinaczkowa, jedna z bardziej atrakcyjnych w kraju. Najbliższe dni poświęcimy na dopracowanie szczegółów – mówi Mariusz Chmiel, We wrześniu chcielibyśmy zorganizować w niej wojewódzkie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Myślimy również o inauguracyjnym turnieju pierwszej ligi koszykówki. Hala będzie służyła zarówno uczniom pobliskiej szkoły, jak i mieszkańcom, bowiem będą mogły odbywać się w niej duże imprezy kulturalne i sportowe. Dlatego zależy nam na pozyskaniu osoby lub firmy, która chciałaby się zająć organizacją imprez. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt – dodaje M. Chmiel. Przypominamy, że hala będzie miała pełnowymiarowe boisko do gier zespołowych trybunami na 700 miejsc. Będzie w niej między innymi, sauna, kawiarenka internetowa i bufet.

Tekst: b.d.
Źródło: Głos Pomorza

Gry, tapety, aplikacje, polifonia i... wszystko na komórkę kliknij tutaj>>>

Web Informer Button